Úvod Úspěchy
Aktuality Nábor
MSKA-CZ Fotogalerie
Trenéři Odkazy
Tréninky Kontakty


   Easter seminář 2008 (24.-29.3.2008)   

Luboš Chlubný - 2.místo - sportovní boj muži modří

Luboš Chlubný - 3.místo - forma Quarta


   Jarní škola (1.-2., 8.-9.3.2008)   

Beatrice Bížová - 3.místo - sparing ženy pod 16 let

Beatrice Bížová - 1.místo - forma Prima

Miroslav Šlechta - 4.místo - sparing muži pod 16 let

Jakub Myšička - 1.místo - sparing muži pod 16 let

Renata Hostanová - 1.místo - sparing ženy žluté+oranžové

Eva Fürstová - 3.místo - sportovní boj ženy zelené

Eva Fürstová - 4.místo - forma Tertia

Luboš Chlubný - 1.místo - sportovní boj muži modří

Luboš Chlubný - 3.místo - forma Quarta


   Zimní škola (19.-20., 26.-27.1.2008)   

Beatrice Bížová - 2.místo - sparing ženy pod 16 let

Miroslav Šlechta - 2.místo - sparing muži pod 16 let

Jakub Myšička - 3.místo - sparing muži pod 16 let

Jiří Kopic - 3.místo - sparing muži žlutí

Jiří Kopic - 1.místo - forma Prima

Eva Fürstová - 1.místo - sparing ženy oranžové

Eva Fürstová - 1.místo - forma Secunda

Jan Radil - 3.místo - sportovní boj muži veteráni

Jan Radil - 4.místo - forma Quarta


   Mezinárodní mistrovství České republiky MSKA 2007 (10.-11.11.2007)   

Chotěboř - 1.místo - Top Ten 2007 - oddíly

Havlíčkův Brod - 5.místo - Top Ten 2007 - oddíly

Renata Hostanová - 1.místo - sparing ženy pod 16 let

Vlastimil Vrba - 3.místo - sparing muži pod 16 let

Vlastimil Vrba - 4.místo - Top Ten 2007 - formy

Vlastimil Vrba - 6.místo - Top Ten 2007 - absolutní

Jakub Myšička - 4.místo - sparing muži pod 16 let

Eva Fürstová - 2.místo - sparing ženy oranžové

Eva Fürstová - 1.místo - forma Secunda

Eva Fürstová - 6.místo - Top Ten 2007 - ženy boje

Eva Fürstová - 9.místo - Top Ten 2007 - absolutní

Jiří Kopic - 1.místo - sparing muži žlutí

Luboš Chlubný - 2.místo - forma Quarta

Eva Wicheová - 3.místo - Top Ten 2007 - ženy boje


   Podzimní škola (13.-14., 21.-22.10.2007)   

Renata Hostanová - 2.místo - sparing ženy pod 16 let

Eva Wicheová - 3.místo - sparing ženy pod 16 let

Eva Wicheová - 7.místo - forma Tertia

Vlastimil Vrba - 3.místo - forma Secunda

Eva Fürstová - 6.místo - forma Secunda


   Mezinárodní seminář MSKAI (1.-7.7.2007)   

Eva Wicheová - 1.místo - sparing ženy pod 16 let

Eva Fürstová - 2.místo - sparing ženy pod 16 let

Eva Fürstová - 1.místo - forma Prima

Vlastimil Vrba - 3.místo - sparing muži pod 16 let

Vlastimil Vrba - 3.místo - forma Secunda

Marek Kunc - 1.místo - sparing muži žlutí

Josef Landsman - 2.místo - sparing muži veteráni

Luboš Chlubný - 3.místo - boj muži modří


   Jarní seminář 2007 (10.-11., 17.-18., 24.-25.3.2007)   

Vlastimil Vrba - 2.místo - forma Secunda

Tomáš Kabourek - 4.místo - sparing muži pod 16 let

Eva Fürstová - 2.místo - sparing ženy pod 16 let


   Zimní seminář v Brně (13.-14., 20.-21., 27.-28.1.2007)   

Eva Wicheová - 1.místo - sparing ženy pod 16 let

Eva Wicheová - 4.místo - forma Secunda

Eva Fürstová - 2.místo - sparing ženy pod 16 let

Zuzana Kubátová - 3.místo - sparing ženy pod 16 let

Vlastimil Vrba - 2.místo - sparing muži pod 16 let

Vlastimil Vrba - 1.místo - forma Prima

Michal Bouchner - 3.místo - sparing muži pod 16 let

Jan Radil - 4.místo - boj muži zelení

Jan Radil - 3.místo - forma Tertia


   Mistrovství České republiky MSKA 2006 - Chotěboř (2.-3.12.2006)   

Havlíčkův Brod - 8.místo - Top Ten 2006 - oddíly

Eva Wicheová - 3.místo - sparing ženy oranžové pod 16 let

Vlastimil Vrba - 2.místo - forma Prima


   Podzimní škola (14.-15., 21.-22., 28.-29.11.2006)   

Eva Wicheová - 3.místo - sparing ženy oranžové pod 16 let

Radek Šedý - 3.místo - sparing muži oranžoví

Jan Radil - 4.místo - forma Tertia


  Mezinárodní Adria seminář 2006 (Mali Lošinj, Chorvatsko) (4.10.2006)   

Jan Radil - 9.místo - forma tertia

Luboš Chlubný - 6.místo - forma Quarta


  Letní škola v Letovicích (2-8.7.2006)  

Eva Wicheová - 2.místo - sparing ženy žluté pod 16 let

Zuzana Kubátová - 3.místo - sparing ženy žluté pod 16 let

Radek Šedý - 2.místo - sparing muži žlutí

Luboš Chlubný - 3.místo boj muži zelení, 2.místo - forma Tertia

Jan Radil - 4.místo boj muži zelení, 3.místo - forma Tertia


   Jarní seminář v Brně (22.3.2006)   

Jan Radil - 3.místo - boj muži zelení


   Zimní škola (31.1.2006)   

Alžběta Moravcová - 3.místo - sparing ženy žluté

Luboš Chlubný - 1.místo - boj muži zelení

Luboš Chlubný - 3.místo - forma Tertia

Jan Radil - 1.místo - forma Tertia


   Mistrovství republiky - Moravia Cup 2005 (8.12.2005)   

Luboš Chlubný - 1.místo v kategorii MG - boj muži zelení